MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 6787431
nr 678 7431
Stolar
6 st, Teak, Danmark
Kondition: slitage, skador
Utrop:
100 kr
Såld:
500 kr
måndag 31 januari 2011
kl 17:44:10
100 kr
300 kr
400 kr
450 kr